Saatejuhid

Ra Ragnar Novod

Kino Artis programmijuht õppis filmikoolis selgeks, kuidas kirjutada stsenaariumit, misjärel töötas hoopis andmesisestajana ning asus seejärel tööle Kinoveeb.ee peatoimetajana. 2020. aasta jaanuarist vastutab Ragnar kino Artise filmiprogrammi eest.

Ragnar vaatab ilmselgelt liiga palju filme ja seriaale ning veedab tavapärasest rohkem aega videomängude seltsis. Kodus aitab filme ja seriaale vaadata 4K monitor ja Sony 4K UHD Blu-ray mängija ning videomängude nautimisel on abiks RTX3080 graafikakaart.

Henryk Johan Novod

Forum Cinemas programmispetsialist, kelle esimene ja viimane filmiarmastus on “Sõrmuste isanda” triloogia, pikendatud versioonid muidugi. Vaatab ohtralt filme ja seriaale ning suure innuga mängib videomänge, filmifännile omaselt armastab sisutihedaid mänguelamusi.

Samuti on Henryk üks vähestest inimestest maailmas, kes arvab, et “Matrixi” järjefilmid on suurepärased ning Guy Ritchie “King Arthur: The Legend of the Sword” ja Christophe Gansi “Silent Hill” on alahinnatud meistriteosed.

Saatejuht - Raiko Puust

Raiko Puust

Saates alates 07. veebruar 2020 (47. Kinoveebi Jututuba) kui võttis üle Kinoveebi peatoimetaja ameti.

Tegemist on elukutselise kultuurikriitikuga, kelle tööks on vaadata filme/seriaale, mängida video- ja lauamänge. Vabakutselisena kirjutab erinevatele platvormidele üle maailma ja seda nii eesti kui inglise keeles. Haridusteekond on IT ja matemaatika, elatise teenimist alustas hoopis ehituses projektijuhina, kuid hinges on kirjutamine.

Lemmikuteks on ulme-õudus ja sügav psühholoogiline krimitriller. Armastuseks on anime ja peksufilmid. Meeldib perega koos aega veeta, eriti koos lastega (neli nunnut) multifilme vaadata. Muul ajal ehitab vana talumaja (www.meiekodulugu.ee).

Hobid – madalaubaliste inimeste trollimine (anti-vax, lame Maa, 5G, reptiilid, horoskoobid jms).

Helen Schasmin

Saatejuht kuni 02. veebruar 2020 (46. Kinoveebi Jututuba) kui läks parematele jahimaadele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga