Tagasiside

Olen teie podcasti püsikuulaja, aituma teile selle eest. Kuna kuulan podcaste põhiliselt kõrvaklappidest, kui töötan mingite mürisevate tööriistadega – trimmerid, saed, muruniidukid, höövelpink jne. Sellega seoses, et läbi müra kõike kuulda, peab volüüm olema põhjas. Ja siit teile üks väike palve – ärge palun klõbistage müntidega. Teneti tutvustuse osa ajal, mingi kuu aega tagasi, kui teil münt lauale kukkus, pidid mul trummikiled rebenema 🙂

Aga muidu on äge!

 

Ragnar
(80. saade)

Tehke midagi oma heliga. Kohutav kõikumine, või ärge sibelege seal oma mikrite ees. Ei ütle paha pärast. Lihtsalt ei viitsi koguaeg saadet kuulates heliga möllata. Kord karjub kõrva, siis jälle ei kuule. Äkki saab midagi paremaks teha.

Üks teine
(94. saade)

Hakkasin teid kuulama, kui Raiko oli juba liitunud, umbes 50. saate paiku. KOHUTAVALT häiris Raiko kõnemaneer alguses. Algul oli ikka väga raske keskenduda jutu sisule, kõrva jäi ainult defektne kõne… Peaaegu oleksin podcasti kuulamisesest loobunud. AGA paar saadet kannatasin ära, harjusin ja pean tunnistama, et Raiko kommentaarid, arutlused ja analüüsid on saate kõige parem asi! Väga laia silmaringiga sümpaatsete vaadetega inimene ja persse see kõnedefekt! Tell me more! Raiko on üldse ennast inimesena selles podcastis kuidagi kõige rohkem avanud. 
Teistest saatejuhtidest tean ainult, et töötavad kinos, on vennad ja üks neist elab emaga. Väga vahet neil ei tee, hääled ka sarnased.
Kõige parem episood oli see, kus Raiko rääkis malest ja Queen’s Gambitit analüüsis. Tänu tema promole vaatasin ka sarja ära. Naisena ma vinguks muidugi natuke naiskarakteri kujutamise eest (stsenaariumi kirjutas ilmselt mees!). Naised ei võta nii külmalt intiimseid meessuhteid. Lisaks see peategelase suhe kasuemaga…noh natuke mittenaiselik ja mitteusutav build up. Vahepeal oli suvaliselt visatud mingeid “naiselikke nõrkusi” sisse nagu see tampoonitseen, aga üldiselt olid need sellinsed ebausutavad stseenid. Nagu oleks toidu sees jämeda soola lahustumata tükid. Üldmulje muidugi super – ajastutaju ja stoori ja näitlejatöö. 
Meeldib ka Raiko laste multikate analüüs. Värske lapsevanemana hea teada, kas viitsin peale panna või mitte.
Mind üldse mangad ja anima ja arvutimängud/filmid ei huvita. Hea, et te need alati lõpuni lahti räägite 🙂 Ei pea neid nüüd ise vaatama, aga poiste seltskonnas hea kaasa noogutada ja targutada 😄

PIRET
(95. saade)

Osadel ikka on hea elu. Tahaks ka päev otsa ainult telekat passida.

Kalle
(99. saade)

Huvitav oli kuulata seda protsessi, mis viib fännist kriitikuks. Siin võiks seda teemat veel lahata ja mitte ainult kriitiku vaatepunktist, vaid ka teiste meeste omad. Mida täpselt teeb programmijuht? Näiteks: kuidas tööpäev välja näeb jms? Jõudu ja jaksu. PS! Kuulajamäng on tore. Kahjuks elevant kõrvale astunud.

Tulevane kriitik
(100. saade)

No ei saa aru, mida see üks vend seal pomiseb. Saatejuhi valik jätab soovida.

Keel on paks
(102. saade)

Ei saa aru mis Raiko diktsiooni materdamine käib siin kuulajate poolt. Neile kobisejatele sobiks tsitaat “300” st.

“They shout and curse, stabbing wildly; more brawlers than warriors. They make a wondrous mess of things. Brave amateurs they do their part.”

Villu
(106. saade)

Pask saade, pask näitleja ja pasad filmid. Mis juhtus vana hea kvaliteediga? Masendav

Pask
(107. saade)

Kõigepealt siis Tänud ja soe käpigistus, et olete mul juba pikalt olnud auto podcast kaaslasteks, kui esmaspäev/teisipäev sõidan Kuressaarest Tallinna (elan igati moodsat elu, kus töötan linnas, kuid päriselu on ikka saares). See, et et siia ehk teinekord kuulajate kommentaare väga palju ei teki, ei tähenda ju et Teid ei kuulata. Kuulatakse ja seda iga nädal st. Fännid tervitavad (sh.välismaalt/saaremaalt) Väike mõte ka… Võiksite jooksvalt tekitada/ja siis muuta TOP 3…5 hetke Teie jaoks parimat filmi, seriaali jne…. aaaaa jaaaa…. üks asi veel… kui filmist/seriaalist juttu teete, siis jutu ajal oleks kena “filmi nime” veelkord mainida ….. alguses kindasti ju mainite aga mõne vanema kuulaja mälu unustab selle kiiresti

Ergo
(127. saade)

Tere lemmik podcast. Kuulasin täna teie saadet ja tahtsin kirjutada kohe teile. Armastan teie podcasti. Tehke veel pikemaid saateid. Mina kuulan teid tööle tulles, jalutades ja niisama. Netflixi filmitutvustused on suureks abiks, et orienteeruda selles suures džunglis😁. Kuna elan väikelinnas Kesk-Eestis, siis käin kinos harva. Mulle meeldib väga Artise kino. Hea filmivalik, tavaliselt vaatan neli filmi järjest. See on tore, et jutu vahele kordate, mis filmidest on juttu. Viimati vaatasin filmi “Vee peal”. Väga meeldis❤️❤️❤️❤️ Ootan uusi saateid. Ja palun siis nelja tunni pikkuseid. Saab rohkem jalutada😁😍

Merle (22.10.2021)

Plaanisin juba mitu saadet tagasi teile maili kirjutada, kui teemaks oli: kui pikad peaks teil podcastid olema. Kuna komistasin kogemata YT streami otsa eelmisel nädalal, siis panen hoopis kommi siia kuna maili kirjutamiseni pole ikka veel jõudnud 🙂 Ühesõnaga, ärge tehke lühikesi saateid ega muutke formaati. Kindlasti on üks põhjus teie kuulamiseks just see, et saade on mõnusalt pikk ja kuidas, mida te räägite ning neile, kellele see meeldib, teid ka kuulavad. Kes tahavad lühikesi saateid võivad “Filmikägu Uncuti” või “Kinovärgiga Mandariine” kuulata. Kui teil kellelgi väga igav on, siis võite teha ju lühikokkuvõtte cut’id pikast saatest, aga ärge pikka saadet muutke. Jõudu edaspidiseks!

Marko (158. saade)