093. Kinoveebi Jututuba | Netflixi “Cobra Kai” – kas juba aasta parim seriaal?

Jaga sõpadega

Kinosaade 093

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 93. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangu Pixari värskele animatsioonile “Hing”.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (30 Coin, Stargate Universe, Sweet Home, Bridgerton, Cobra Kai, The Boys, Kuroko no Basket, Jujutsu Kaisen, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, Love and Monsters, Death to 2020, Shadow in the Cloud, We Can Be Heroes, The Midnight Sky, Pieces of a Woman, History of Swear Words, The Queen’s Gambit, Greyhound, Die Hard 1-5 jpt).

2:43:49 Anname hinnangu Pixari värskele animatsioonile “Hing”.

2:54:04 Filmiuudised meilt ja mujalt:

– 2:54:10 Suri režissöör Michael Apted.
– 2:57:10 “‘Unchartedi” film näeb aina parem välja.
– 3:01:26 Zendaya, John David Washingtoni film “Malcolm & Marie”.

3:03:56 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga