095. Kinoveebi Jututuba | Netflixi ulmefilm “Outside the Wire” on täiesti mõttetu

Jaga sõpadega

Kinosaade 095

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 95. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel võetakse ette filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

15:39 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Outside the Wire, The Smurfs 2, That Time I Got Reincarnated as a Slime, The Pool, Scare Me, Perfect, Overlord, Cobra Kai, Kipo and the Age of Wonderbeasts, The Watch, The Boys, 30 münti, The Classic, Be with you, Ode to my Father, Wandavision, One Night in Miami, Uncle Frank, Sound of Metal, Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer, Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy.)

2:29:26 Filmiuudised meilt ja mujalt:

– 2:29:55 Cobra Kai saab 4. hooaja, mille põhjal saaks veel selliseid seriaale teha?
– 2:37:51 Hollywoodis lükati jälle filme edasi.

2:43:18 Mõista, mõista, mis teleseriaali teemalooga on tegu?

2:48:16 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga