096. Kinoveebi Jututuba | Kuulajamäng: kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?

Jaga sõpadega

Kinosaade 096

Kuula saadet alates 09:40 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: info@kinoveeb.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 96. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel võetakse ette filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

09:40 Kuulajamäng: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: info@kinoveeb.ee)

31:31 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Sightless, Darwin’s Game, Haikyuu, Losing Alice, The Rise of a Shield Hero, Jujutsu Kaisen, Re:Zero, Black Glover, WandaVision, Dr. Stone, Log Horizon, That Time I Got Reincarnated as a Slime, Haikyuu!!, Mindhunter, Pretend its a city, , Euphoria Special: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob, Brooklyn Nine-Nine, Disenchantment Part 3.)

1:38:30 Filmiuudised meilt ja mujalt:

– 1:38:46 Netflixi “Sandmani” seriaal sai näitlejad paika.
– 1:44:19 Zack Snyderi “Õigluse liiga” ehk “Snyder Cut” ilmub märtsis.
– 1:49:56 Pääru Oja osaleb Netflixi seriaalis “Vikings: Valhalla”.
– 1:53:44 Kinolevi 2020 esikümme: meil ja maailmas

1:58:03 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinoveeb.ee või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga