097. Kinoveebi Jututuba | Kas “Koletisekütt” on Paul W. S. Andersoni meistriteos?

Jaga sõpadega

Kinosade 097

Kuula saadet alates 06:50 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: info@kinosaade.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 97. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel antakse hinnang värskele kinofilmile “Koletisekütt”.

Lisaks võetakse ette filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Esimese kuulajate mängu võitja on Mairi T. Palju õnne võitjale!

06:50 – Kuulajate mäng #2: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: info@kinosaade.ee)

26:45 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (The Rising of the Shield Hero S1, Ascendance of a Bookworm S1, We Are The Brooklyn Saints S1, The Emoji Movie, The Little Things, Haikyuu S2,3,4, Bofuri: I Don’t Want to Get Hurt, So I’ll Max Out My Defense S1, How NOT to Summon a Demon Lord S1, Demon Lord, Retry! S1, Konosuba: God’s Blessing on This Wonderful World! S1, 30 Coins, Triple Threat, BKO: Bangkok Knockdown, Mortal Kombat (1995), Baki S2, The Fifth Element, Demon Slayer E15, Lupin S01, Pretend it’s a city E05, WandaVision E05, Brooklyn Nine-Nine S7, Raised by Wolves)

2:02:26 Anname hinnangu värskele kinofilmile “Koletisekütt”.

2:13:48 Filmiuudised meilt ja mujalt:

– 2:13:55 Meie hulgast lahkus “Saved by the Bell” näitleja Dustin Diamond.

– 2:18:00 Meie hulgast lahkus legendaarne näitleja Christopher Plummer.

2:24:44 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga