100. Kinoveebi Jututuba | Kinod suletakse 3. märtsil, aeg kinno minna!

Jaga sõpadega

Kinosaade 100

Kuula saadet alates 17:03 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: info@kinosaade.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 100. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel antakse hinnangud värsketele kinofilmidele “Keegi, kes hoolib”, “Isa” ja “Tom ja Jerry”.

Lisaks võetakse ette filmiuudised meilt ja mujalt.

Sisukord:

10:40 Neljanda kuulajate mängu võitja on Jago. Palju õnne võitjale!

17:03 Kuulajate mäng #5: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: info@kinosaade.ee)

36:17 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Dreambuilders, Baki, Rokka no Yuusha, Tribes of Europa, Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation, Inuyasha, For All Mankind, The Hidden Dungeon Only I Can Enter, Princess Connect! Re: Dive, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi, So I’m a Spider, So What? , Tuledest pimestatud, WandaVision, Last Week Tonight with John Oliver, Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel, Brooklyn Nine Nine)

1:43:42 Anname hinnangud värsketele kinofilmidele “Keegi, kes hoolib”, “Isa” ja “Tom ja Jerry”.

2:09:15 Filmiuudised meilt ja mujalt

– 2:09:30 Crunchyrolli anime auhinnad.
– 2:25:16 Zack Snyderi “Army of the Dead” 21.05 Netflixis.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga