101. Kinoveebi Jututuba | “Raya ja viimane lohe” ja “WandaVision” on Disney fännidele kohustuslikud

Jaga sõpadega

Kinosaade 101

Kuula saadet alates 29:45 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks kell 18:00 info@kinosaade.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 101. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (“Raya ja viimane lohe”, “WandaVision” jpm.).

Lisaks võetakse ette filmiuudised meilt ja mujalt.

Sisukord:

25:33 Viienda kuulajate mängu võitja on Merit. Palju õnne võitjale!

29:45 Kuulajate mäng #6: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks kell 18:00: info@kinosaade.ee)

44:34 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!, High-Rise Invasion, The Misfit of Demon King Academy, Akashic Records of Bastard Magic Instructor, Pacific Rim: The Black, Tom and Jerry, Wrong Turn, Sõrmuste Isanda triloogia 4K versioonid, Debris, Bottom-Tier Character Tomozaki)

1:36:42 Uus Disney animatsioon “Raya ja viimane lohe” ja “WandaVisioni” esimene hooaeg.

2:08:49 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Brooklyn Nine Nine, Tühi mees, In the Shadow of the Moon, It Comes at Night, Batman v Superman: Dawn of Justice: Ultimate Edition, Age of Samurai: Battle for Japan, The Map of Tiny Perfect Things, Apostle.)

2:53:02 Filmiuudised meilt ja mujalt

– Kuldgloobused on jagatud!

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga