103. Kinoveebi Jututuba | Voogedastusteenus Viaplay on valmis Netflixile kandadele astuma

Jaga sõpadega

 

Kinosaade 103

Kuula saadet alates 07:32 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 25.03 kell 18:00 info@kinosaade.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised, milleks on seekord intervjuu voogedastusteenuse Viaplay juhi Anders Jenseniga.

“Kinoveebi Jututoa” 103. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (“The Falcon and the Winter Soldier”, “Cosmic Sin”, “Boss Level” jpm).

Sisukord:

03:45 Seitsmenda kuulajate mängu võitja on Janno. Palju õnne võitjale!

07:32 Kuulajate mäng #8: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks kell 18:00: info@kinosaade.ee)

22:16 Intervjuu voogedastusteenuse Viaplay juhi Anders Jenseniga (inglise keeles)

34:58 Intervjuu voogedastusteenuse Viaplay juhi Anders Jenseniga (eestikeelne kokkuvõte)

46:30 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (The One, Lucky, Cosmic Sin, Possessor, The Wailing, Time, Debris, Numb3rs.)

1:38:10 Muljed Marveli uuest seriaalist “The Falcon and the Winter Soldier”.

2:02:03 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Boss Level, Varjud (Umbre), Pacific Rim: The Black, Paradise PD, The Rookie, Debris, Blood of Zeus, Brooklyn Nine-Nine, Searching for Bobby Fischer, John Q.)

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga