104. Kinoveebi Jututuba | “The Falcon and the Winter Soldier” on klassikaline Marveli meelelahutus

Jaga sõpadega

Kinosaade 104

Kuula saadet alates 22:37 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 01.04 kell 18:00 info@kinosaade.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 104. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (“The Falcon and the Winter Soldier”, “Superman and Lois”, “Paradise PD”, “Calls”, “Invincible” jpm.)

Sisukord:

13:49 Kaheksanda kuulajate mängu võitja on Elisabeth. Palju õnne võitjale!

17:33 Kuulajate kommentaarid

22:37 Kuulajate mäng #9: “Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 01.04 kell 18:00: info@kinosaade.ee)

39:18 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Superman and Lois, Arslan Senki, Numb3rs, Falcon and the Winter Soldier, Varjud (Umbre), Paradise PD, Kim’s Convenience, Final Space, Marvel Studios: Assembled – The Making of WandaVision, We Bare Bears, Dota: Dragon Blood, Solar Opposites, Calls, Invincible, Zack Snyder’s Justice League: Justice Is Gray, Brooklyn Nine-Nine.)

02:09:54 Filmiuudised

– Disney lükkas jälle filme edasi.
– Warner Bros. filmid ei tule enam 2022. aastal otse HBO Maxi.
– Videomängust “Ghost of Tsushima” valmib film.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga