111. Kinoveebi Jututuba | Netflixi “Jupiter’s Legacy”: kas uus hitt või täielik läbikukkumine?

Jaga sõpadega

Kuula saadet alates 07:09 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 20.05 kell 18:00 info@kinosaade.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 111. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Jupiter’s Legacy, Wrath of Man, Mare of Easttown, Resident Alien jpm.)

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

04:10 15. kuulajate mängu võitja on Mardo. Palju õnne!

07:09 Kuulajate mäng #16 “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 20.05 kell 18:00: info@kinosaade.ee)

16:05 16. saatejuhtide kuulajamäng.

26:07 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Jupiter’s Legacy, Wrath of Man, The Office, Beartown, Mare of Easttown, Resident Alien, The Sons of Sam: A Descent into Darkness, The Nevers, Love, Death & Robots)

1:19:20 Filmiuudised meilt ja mujalt

– Eesti kinod avatakse 24.05: mida kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga