114. Kinoveebi Jututuba | Kas “Eesti matus” toob rahva kinno ja päästab Eesti kinod?

Jaga sõpadega

Kinosaade 114

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 114. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Lucifer, Sweet Tooth, Bo Burnham: Inside, Mare of Easttown jpm!).

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: Cruella, Boss Level, Kruudid: Uus ajastu, Paljutõotav noor naine, Kurja kutsumine 3: saatan sundis mind seda tegema ja Eesti matus.

 

 

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

16:34 18. kuulajate mängu võitja on Argo. Palju õnne!

21:49 Selgusid kuulajate mängu 1. hooaja võitjad.

23:41 19. saatejuhtide kuulajamäng.

37:41 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Lucifer, Mare of Easttown, Ragnarok, Sweet Tooth, Friends. Reunion, Bo Burnham: Inside, The Conjuring, The Conjuring 2, The Butterfly Effect, The Jacket).

1:30:52 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Cruella, Boss Level, Kruudid: Uus ajastu, Paljutõotav noor naine, Kurja kutsumine 3: saatan sundis mind seda tegema ja Eesti matus.

2:18:58 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga