127. Kinoveebi Jututuba | Kinodesse jõudis hea uus Eesti film, Peeter Simmi “Vee peal”

Jaga sõpadega

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 127. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (See, Brooklyn Nine Nine , Rick and Morty, Rebuild of Evangelion, Planet of the Apes jpm.)

Seejärele anname hinnangud kinofilmidele: Vee peal, Saatanlik, Rikutud hing. Viirus.

Sisukord:

06:14 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (See, Castlevania, Planet of the Apes (2001), Starship Troopers (1997), Rise of the Planet of the Apes (2011), Dawn of the Planet of the Apes (2014), Brooklyn Nine Nine, Rick and Morty , Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone, Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance)

54:00 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Vee peal, Saatanlik, Rikutud hing. Viirus.

1:47:10 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga