139. Kinoveebi Jututuba | Netflixi “Arcane: League of Legends” on meistriteos, mida on raske ületada

Jaga sõpadega

 

Kuula Kinosaade 139saadet alates 11:34 ja osale kuulaja/pildimängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks, 10.12 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad kinosaade.ee/kuulajamang-2/

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 139. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Arcane, Cowboy Bebop, Peaky Blinders jpm!)

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele “Gucci tragöödia”, “Kupee nr 6”, “Rifkini festival”, “Hirmutis” ja “Shawshanki lunastus”.

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

07:15 Kuulajate mängu teise hooaja 7. osa võitja!

11:34 Osale kuulaja – ja pildimängus (teine hooaeg, 8.osa): “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks, 10.12 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad kinosaade.ee/kuulajamang-2/

23:32 Saatejuhtide kuulajamäng!

37:14 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud?

Raiko:
Arcane, True Story, Tiger King, Lost in Space, Bruised (2021), Penguin Highway (2018), Alec Baldwin: Unscripted

Henryk:
Cowboy Bebop, Cowboy Bebop (Netflix)

Ragnar: Arcane, Peaky Blinders

2:29:15 Anname hinnangud kinofilmidele “Gucci tragöödia”, “Kupee nr 6”, “Rifkini festival”, “Hirmutis” ja “Shawshanki lunastus”.

3:39:31 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga