116. Kinoveebi Jututuba | Mis juhtus Samuel L. Jacksoni karjääriga?

Jaga sõpadega

Kinosaade 116

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 116. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Dexter, Loki, Lupin, Ted Lasso).

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: Spiraal: filmiseeria “Saag” järgmine peatükk ja Palgamõrvari naise ihukaitsja.

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

06:19 22. saatejuhtide kuulajamäng.

25:48 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Dexter, Trese, Down (Into the Dark), The Conjuring, In the Heights, Loki, See, The Office, Lupin , John Oliver, Ted Lasso)

1:45:55 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Spiraal: filmiseeria “Saag” järgmine peatükk ja Palgamõrvari naise ihukaitsja.

2:15:10 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga