124. Kinoveebi Jututuba | “Vabamees” ja “Suitsiidisalk: Uus missioon” on kinosuve parimad suurfilmid

Jaga sõpadega

Kinosaade 124

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 124. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Don’t Breathe, Woodstock 99: Peace Love and Rage, What If?, Kariibi mere piraadid jpm.)

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: Ainult loomad, Kaunimad aastad, Suitsiidisalk: Uus missioon, Vabamees

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

11:55 29. saatejuhtide kuulajamäng

32:09 Mis filme ja seriaale on Raiko kodus vaadanud? (Don’t Breathe, Shazam! , Trollhunter, Splice, A Brilliant Young Mind, Travelling Salesman, The Man Who Knew infinity)

1:32:05 Mis filme ja seriaale on Henryk ja Ragnar kodus vaadanud? (Pirates of the CaribbeanI ja II, Suicide Squad, Small Town News: KPVM Pahrump, Woodstock 99: Peace Love and Rage, What If…?, Don’t Breathe, Shaman King, John Oliver, The Prince, Rick and Morty, Ted Lasso)

2:17:28 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Ainult loomad, Kaunimad aastad, Suitsiidisalk: Uus missioon, Vabamees

3:06:68 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga