123. Kinoveebi Jututuba | Kas “Gladiaator” ongi kõigi aegade parim ajalooline seiklusfilm?

Jaga sõpadega

Kinosaade 123

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 123. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (The Martian, Interstellar, Ad Astra, Portals, Star Trek Enterprise, Mr. Corman)

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: Gladiaator, Džungliseiklus, Snake Eyes, Suitsiidisalk: uus missioon.

Sisukord:

04:37 28. saatejuhtide kuulajamäng

16:20 Mis filme ja seriaale on Raiko kodus vaadanud? (I’ve Been Killing Slimes For 300 Years And Maxed Out My Level, Full Dive: This Ultimate Next-Gen Full Dive RPG Is Even Shittier than Real Life!, Gate, The Poughkeepsie Tapes, The Oxford Murders, The Martian, Interstellar, Ad Astra, Portals, Gladiator, Star Trek Enterprise, Mr. Corman)

57:33 Forum Cinemas KINOKLASSIKA: Gladiaator 4K

1:21:01 Mis filme ja seriaale on Henryk ja Ragnar kodus vaadanud? (Fantastilised elukad ja kust neid leida, Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd, The Good Place, The Prince, Rick and Morty, Kingdom, Kingdom: Ashin of the North, Airplane!, Kuues meel)

1:55:10 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Džungliseiklus, Snake Eyes, Suitsiidisalk: uus missioon

2:27:35 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga