130. Kinoveebi Jututuba | Kas Netflixil on aeg Dave Chappelle tühistada?

Jaga sõpadega

Kinosaade 130

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 130. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (MIdnight Mass, Dave Chappelle: The Closer, Foundation, Castlevania jpm!)

Seejärele anname hinnangud kinofilmidele: Venom: Carnage alustab, Koduarest, Hea, paha, võmm, Libahundid meie seas, Ürginstinkt

Sisukord:

10:52 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud?

Raiko: Midnight Mass, The Head, Baki Hamna, Bad Sport, The Guilty, Dave Chappelle: The Closer, Foundation, Attack of the Hollywood Cliches!

Henryk: Midnight Mass, Superstore, Final Space, Ted Lasso, Castlevania

Ragnar: The Night House, The Legend of 1900, What If?, Dave Chappelle: The Closer, Seinfeld

2:20:04 Anname hinnangud kinofilmidele: Venom: Carnage alustab, Koduarest, Hea, paha, võmm, Libahundid meie seas, Ürginstinkt

3:14:21 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

3:29:32 “Resident Evil: Raccoon City” – esimese treileri muljed

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

One thought on “130. Kinoveebi Jututuba | Kas Netflixil on aeg Dave Chappelle tühistada?

  1. Panen oma koomiksfilmide “mure” siia :), miks need minust mööda lähevad.
    Kas nende koomiksi põhjal tehtud filmidega on juba nii, et kui “rong” on läinud ja seeria esimene/teine film jäänud mingil põhjusel vaatama, siis enam järgmiste filmidega vaatajat nii lihtsalt järele ei aidata.( lugu jääb segaseks, kuna tegelasi ning nende tekkelugu ei tea (aga ju võiks) ning tegelased tegutsevad omakorda erinevates filmides jms.)
    Siin kommentaarides võiks olla ehk alustajale/”alles nüüd rongi peale hüppajale” soovituslik vaatamiste jada, mida siis järjekorras vaadata (OLULINE on et ! arvestada tuleks ka piiratud vaatamisaega), et selles maailmas oleks huvitavam. Mäletan, et sellest teemast midagi on olnud aeg ajalt juttu Teie podcast ´des , kuid kui siis üles ei “kirjuta”, siis ununeb.
    Loomulikult see erineb väga erinevate kangelaste/lugude osas, kui ehk üks, kaks soovitust . Jõudu !! !! ps. Viimase podcastiga jõudsin Tallinnast saarde, kodus/suvilas tööd tehtud ja tagasi Kuivastu sadamasse 🙂 Ehk ruumi veel on 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga