131. Kinoveebi Jututuba | Osale Eesti parimas kuulajamängus ja võida auhindu!

Jaga sõpadega

Kinosaade 131

Kuula saadet alates 22:35 ja osale kuulaja/pildimängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 22.10 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad SIIT!

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 131. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (MIdnight Mass, Dave Chappelle: The Closer, Squid Game, Seinfeld, What If jpm)

Seejärele anname hinnangud kinofilmidele “Venom: Carnage alustab”, “Üht kaotust igavesti kandsin” ja “Lambuke. Lisaks veel juttu filmidest “Düün” ja “Kratt”.

 

 

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

22:35 Osale kuulaja/pildimängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 22.10 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad https://kinosaade.ee/kuulajamang-2/

33:19 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud?

Raiko: The Accused, Eden Zero, Seinfeld, The Morning Show, What If…, The Billion Dollar Code, Ted Lasso.

Henryk: Superstore, Midnight Mass, Squid Game, Dave Chappelle: The Closer

Ragnar: Midnight Mass, Superstore, Dave Chappelle: The Closer, Seinfeld

1:58:19 Anname hinnangud kinofilmidele “Venom: Carnage alustab”, “Üht kaotust igavesti kandsin” ja “Lambuke. Lisaks veel juttu filmidest “Düün” ja “Kratt”.

2:48:40 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga