131. Kinoveebi Jututuba | Osale Eesti parimas kuulajamängus ja võida auhindu!

Jaga sõpadega

Kinosaade 131

Kuula saadet alates 22:35 ja osale kuulaja/pildimängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 22.10 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad SIIT!

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 131. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (MIdnight Mass, Dave Chappelle: The Closer, Squid Game, Seinfeld, What If jpm)

Seejärele anname hinnangud kinofilmidele “Venom: Carnage alustab”, “Üht kaotust igavesti kandsin” ja “Lambuke. Lisaks veel juttu filmidest “Düün” ja “Kratt”.

 

 

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

22:35 Osale kuulaja/pildimängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 22.10 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad https://kinosaade.ee/kuulajamang-2/

33:19 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud?

Raiko: The Accused, Eden Zero, Seinfeld, The Morning Show, What If…, The Billion Dollar Code, Ted Lasso.

Henryk: Superstore, Midnight Mass, Squid Game, Dave Chappelle: The Closer

Ragnar: Midnight Mass, Superstore, Dave Chappelle: The Closer, Seinfeld

1:58:19 Anname hinnangud kinofilmidele “Venom: Carnage alustab”, “Üht kaotust igavesti kandsin” ja “Lambuke. Lisaks veel juttu filmidest “Düün” ja “Kratt”.

2:48:40 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

One thought on “131. Kinoveebi Jututuba | Osale Eesti parimas kuulajamängus ja võida auhindu!

  1. Super saade! Olen kuulanud teid esimesest osast saati ja ootan uut osa alati huviga. Samas võiks olla ka vahepeal mingi saade, kus eelnevalt kokkulepitult film või seriaal arutatakse täielikult läbi. Oleks väga huvitav kuulda kuidas keegi mingist filmist aru saab. Selliseid saateid olete küll lubanud teha aga ega te tegelikult kunagi sinna eriti ei ole jõudnud, alati max 10 minutit ja siis ka mitte midagi eriti üteldes. Nüüd küsimus Squid game kohta. Kes pole seda näinud siis äkki ei peaks edasi lugema! Vaatasin selle ära suure kiidulaulu saatel aga ei suuda kuidagi endale selgeks teha milles peitub selle seriaali võlu? Kas lihtsalt veri või ühe tobukese hale naljakad õnnestumised mängudes, sest ainuke hea ja üli põnev osa oli esimene. Kui sellist kiitmist selle seriaali kohta poleks olnud siis teisest osast kindlalt edasi ei oleks vaadanud. Mis värk nende organi müüjatega oli? Kas neil oli ka mingi põhjendus? Ei saanud aru. Boss oli ka suht kiirelt ette arvatav ja lõpp… no see ei saanudki millegi originaalsemaga lõppeda! Ega seriaal iseenesest ei olnud halb aga ei saa aru kuidas võetakse mingi tavaline asi ja haibitakse nii ülesse. Olen Rikoga nõus Alice in borderland on kindlalt huvitavam. Igatahes veel kord VÄGA HEA saade ja jõudu tööle!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga