133. Kinoveebi Jututuba | Kuumad filmisoovitused: “Eile öösel Sohos” ja “Tulilind”

Jaga sõpadega

Kuula saadet alates 13:29 ja osale kuulaja/pildimängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata reedeks, 05.11 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad SIIT.

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 133. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Battle Game in 5 Seconds, The Leftovers, Akira, Army of Thieves)

Seejärele anname hinnangud kinofilmidele “Eile öösel Sohos”, “Tulilind” ja “Sarved”.

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

5:43 Kuulajate mängu teise hooaja 2. osa võitjad!

13:29 Osale kuulaja – ja pildimängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata reedeks, 05.11 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad SIIT.

24:30 Saatejuhtide kuulajamäng 36

39:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud?

Raiko: Battle Game in 5 Seconds. I’m standing on a Million Lives, The Leftovers, Tsukimichi: Moonlit Fantasy, Quan Zhi Fa Shi

Henryk: Inside Job, Akira, Ride the Wave, Blame!, Superstore

Ragnar: Akira, Blame!, Army of Thieves

1:48:25 Anname hinnangud kinofilmidele “Eile öösel Sohos”, “Tulilind” ja “Sarved”.

3:01:15 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga