134. Kinoveebi Jututuba | Kas “Igavesed” on tõesti Marveli kinouniversumi halvim film?

Jaga sõpadega

Kinosaade 134

Kuula saadet alates 15:57 ja osale kuulaja/pildimängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks, 11.11 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad kinosaade.ee/kuulajamang-2/

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 134. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Annette, Dexter: New Blood, Arcane, Shaun of the Dead, Hot Fuzz, The World’s End jpm)

Seejärele anname hinnangud kinofilmidele “Eile öösel Sohos”, “Lambuke”, “Kennedy intsident”, “Ainbo. Amasoonia süda”, “Maailma halvim inimene” ja “Igavesed”.

 

 

Sisukord:

2:45 Kuulajate mängu teise hooaja 3. osa võitja!

15:57 Osale kuulaja – ja pildimängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?” Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks, 11.11 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad kinosaade.ee/kuulajamang-2/

26:56 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud?

31:07 Raiko: The Stand, How Not to Summon a Demon Lord, Re:Zero, Welcome to Demon School Iruma-kun, My Hero Academia, Realist Hero, Inside Job, Guilty Grown, Invasion, Dexter: New Blood, Blush , Annette, Weathering With You, Visitor Q, Üht kaotust kandsin igavesti

1:29:29 Henryk: Arcane, Superstore, Cowboy Bebop, Army of Thieves

2:00:07 Ragnar: Seinfeld, Shaun of the Dead, Hot Fuzz, The World’s End

2:21:31 Anname hinnangud kinofilmidele “Eile öösel Sohos”, “Lambuke”, “Kennedy intsident”, “Ainbo. Amasoonia süda”, “Maailma halvim inimene” ja “Igavesed”.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga