122. Kinoveebi Jututuba | Kas Rasmus Merivoo “Kratt” ongi Eesti parim õudusfilm?

Jaga sõpadega

Kinosaade 122

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 122. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Sexy Beasts, Kingdom: Ashin of the North, Rick and Morty, Blood Red Sky jpm.)

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: Kratt, Lindemann: Live in Moscow, Raevunud kaunitar, Džungliseiklus, Vanad, Põgenemistuba 2: väljapääsu ei ole.

Sisukord:

0:00 Scarlett Johansson ja Disney läksid tülli.

10:38 27. saatejuhtide kuulajamäng

25:23 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Sexy Beasts, The Mandela Effect, Paprika, The Thirteenth Floor, Blood Red Sky, Kingdom: Ashin of the North, The Good Place, Ted Lasso, Rick and Morty, The Tomorrow War)

1:16:32 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Kratt, Lindemann: Live in Moscow, Raevunud kaunitar, Džungliseiklus, Vanad, Põgenemistuba 2: väljapääsu ei ole.

2:23:27 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga