121. Kinoveebi Jututuba | Kas M. Night Shyamalani õudusfilm “Vanad” on parem kui “Kuues meel”?

Jaga sõpadega

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 121. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Attack on Titan, Beastars, Tenacious D in the Pick of Destiny jpm)

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: “Hulkurid”, “Vaalapüüdja”, “Luca” ja “Vanad”.

 

Sisukord:

08:43 26. saatejuhtide kuulajamäng

19:54 Mis filme ja seriaale on Raiko kodus vaadanud? (Beastars , The Daily Life of the Immortal King, Einstein, Mental Samurai, Attack on Titan Schmigadoon!, Battle Game in 5 Seconds, Record of Ragnarok, Ted Lasso, Attack on Titan: Chronicle, Attack on Titan: Crimson Bow and Arrow, Attack on Titan: The Wings of Freedom, Attack on Titan: The Roar of Awakening, Attack on Titan Part 1, Attack on Titan Part 2)

1:29:23 Mis filme ja seriaale on Henryk ja Ragnar kodus vaadanud? (The Outlaws, Good place, Rick and Morty, Tenacious D, Deadpool 2, Seinfeld, Garth Marenghi’s Darkplace)

1:48:50 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: “Hulkurid”, “Vaalapüüdja”, “Luca” ja “Vanad”.

2:32:05 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga